Cozy Double Room 2

  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Eastbrookend Country Park jest w 2 km, a St Chads Park jest 2,1 km od wygodnego hotelu Cozy Double Room 2 Dagenham.

Goście mogą zjeść posiłek w restauracji The Eastbrook, znajdującej się 6 min spacerem od hotelu.

Ten wygodny hotel oferuje dogodną lokalizację 20 minut jazdy od lotniska Londyn City. Park Południowy znajduje się 10 min jazdy samochodem od tego hotelu. Wraz z innymi atrakcjami kulturalnymi Muzeum Valence House leży 2,2 km od tego obiektu noclegowego. Cozy Double Room 2 zlokalizowany w odległości kilku przecznic od przystanku autobusowego Rainham Road South / Dagenham Road.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Cozy Double Room 2 Dagenham
Spacious Double Room
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Double Room

6.0
Przyjemny 1 opinia
0 m od nieruchomości
Cozy Double Room Stay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Double Room Stay

7.0
Dobry 3 opinie
0 m od nieruchomości
USD 96 USD 86
za noc
Lavish 3 Story House With Full Of Comfort
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lavish 3 Story House With Full Of Comfort

5.5
Przyjemnie 2 opinie
406 m od nieruchomości
USD 86 USD 77
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    14 km

    Stacje kolejowe

    Barking
    6 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy hotel Cozy Double Room 2 ma szybki dostęp do lotniska?
      Hotel Cozy Double Room 2 jest położony w odległości 20-minutowej jazdy z lotniska Londyn City.
    • 🚎
      Jakie przystanki transportu publicznego znajdują się blisko hotelu Cozy Double Room 2?
      Najbliższy przystanek autobusowy Rainham Road South / Dagenham Road jest położony w 5 minutach piechotą od hotelu Cozy Double Room 2 i stacja metra Dagenham East jest w odległości 10-minutowego spaceru.
    • Jakie wyposażenie pokoi oferuje hotel Cozy Double Room 2?
      Każdy pokój hotelu Cozy Double Room 2 obejmuje jadalnię jak również i takie media jak telewizja satelitarna dla rozrywki gości.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    14 km

    Stacje kolejowe

    Barking
    6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Cozy Double Room 2 Dagenham

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij